Sklep Droplabs jest przygotowany do obsługi Kodów Rabatowych.

 1. Zaplanuj w jaki sposób chcesz użyć kodów. Poniżej znajdziesz 3 pomysły:
 •  Pomysł 1:  Kod ma ogólną postać np. WAKACJE2019, uprawnia do 20% zniżki na wszystkie usługi z oferty i jest ważny do 31.08.2019. Informacje o tym Kodzie rabatowym możesz umieszczać w postach na Facebooku, w SMS-ach czy mailach do klientów, na drukowanych hurtem ulotkach.

 

 • Pomysł 2: Generujesz odrębne kody dla Twoich pracowników lub osób/ firm  z którymi współpracujesz np. ANIA10, DRUTEX10, HOTELFALA10, PORTALTATRZANSKI10, uprawniające do 10% zniżki na konkretny Pakiet, który chcesz promować. Twoi trenerzy personalni, Twoje kosmetolożki, współpracujący z Tobą portal internetowy itp, dostają swój indywidualny kod, który przekazują osobom z którymi mają styczność i zachęcają do zakupu tego Pakietu. Jeśli klient dokona zakupu z użyciem danego kodu, dostajesz z systemu Droplabs taką informację, i możesz ją wykorzystać do wypłacenia osobie, która przyczyniła się do sprzedaży ew. prowizji.

 

 • Pomysł 3: Generujesz unikatowe kody, uprawniające do jednego zniżkowego zakupu. Po jednym użyciu, kod staje się nieaktywny.  Wysyłasz swoim klientom indywidualne maile / SMS, zawierające przygotowany dla tych klientów kod. Zaletą jest indywidualne podejście, które może docenić klient, gdyż jest on jedyną osobą która dostaje dokładnie taki kod. Wadą jest utrudniona dystrybucja. Takiego kodu nie możesz umieścić na hurtem drukowanych ulotkach, umieścić na stronie czy też w postach na Facebooku.

2. Jak wygląda korzystanie z kodów dla Twoich klientów?

 • Po tym jak skonfigurujemy dla Ciebie kody, w Twoim sklepie pojawi się przycisk „Mam kod rabatowy”, znajdujący się tuż nad przyciskiem „Przejdź do płatności”Zrzut ekranu 2018-10-02 o 17.53.37.png
 • Po kliknięciu w ten przycisk pojawi się pole na wpisanie koduZrzut ekranu 2018-10-02 o 17.53.42.png
 • Po wpisaniu poprawnego kodu uaktualni się kwota do zapłatyZrzut ekranu 2018-12-17 o 16.16.21.png

3. Mając juz pomysł, jak chcesz skorzystać z kodów, napisz do Droplabs na adres [email protected], podając:

 • postać kodu rabatowego np. WAKACJE2019,
 • ile razy można wykorzystać ten kod: jeden raz czy nieograniczoną liczbę razy,
 • ile % zniżki kod ma naliczać,
 • dla których usług będących aktualnie w ofercie ma być ważny,
 • do jakiej daty ma być ważny,

jeśli chcesz dodać więcej niż jeden kod, podaj powyższe parametry do wszystkich kodów. Na podstawie przesłanych maili skonfigurujemy dla Ciebie kody i potwierdzimy mailowo, że klienci mogą już z nich korzystać.

Jeśli masz inny pomysł, opisz go swojemu opiekunowi w Droplabs lub bezpośrednio na [email protected] a postaramy się pomóc go zrealizować.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Kategoria

marketing